3 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 14:57
9.800 HUF
26.99 USD
Eladva: 2024. febr. 23. 20:02
Feltöltve: 2023. máj. 25. 08:15
35.000 HUF
96.39 USD
piri mintás
kandallóóra szett
karácsonyfadísz csikóhal
zsolnay kaspó virág
régi vászon festmény
váczi kerámia
tőkés
türkmén tekke szőnyeg
képkeret 50x70 cm
ritka festés
art deco sérült
russ mackó
fásítás
gellért imre
ezüst kulcstartó 925
kakasos kancsó
valódi gyémánt
ólom üveg ablak
kutas lászló bronz szobor
miske
markazit óra
1943 augusztus
kézzel festett selyem kendő
1961 július
arcopal kávés