festett szelence
erdélyi bokály
alföldi barackvirág
dohányáru
lexington
ferenc józsef kép
tű tartó
sárdy
ferenc józsef medál
kőbányai hal
vadász újság
aranyozott falióra
zsolnay tartó
páll guszti
kósza sipos lászló
fazekas könyv
réz cső
szász endre teás
régi falitányér
lenvászon zsák
páros festmény
martinelli jenő
festmény sopron
csihalek ferenc
piactér