15 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 16. 17:26
5.500 HUF
15.19 USD
Antik gyönyörű barokk francia Limoges porcelán pipere tükör aranyozott fém foglalattal keret és nyél
9.999 HUF
27.62 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 07:13
12.500 HUF
34.53 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 09:56
15.000 HUF
41.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 21. 15:52
34.000 HUF
93.93 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 09:10
34.900 HUF
96.42 USD
Feltöltve: 2023. szept. 17. 08:30
79.900 HUF
220.74 USD
Ritka! kézi festésű SZIGNÁLT 6 szem.Royal Limoges Eden d'après Sonate PAULE MARROT teás/ kávés/sütis
Egy csillogó gyémánt ez a készlet! Briliáns fényű
650.000 HUF
1,795.73 USD
kisszék
echt kobalt
rózsaarany
bernadotte porcelán
lavalliere
yen
szőttes terítő
bánya
lavór
antik fotel
porcelán pipa
férfi arany karkötő
utazó óra
gonda
porcelán mosdótál
tízmillió milpengő
ecetesüveg
restaurált
sütemény
zsolnay porcelán
hollóházi gyerek
orosz díszdoboz
televízió
zsolnay ritka figura
bazsarózsás