1 tétel
ezüst szalvétagyűrű
boromisza tibor
katicás kislány
gera éva
art deco falilámpa
bordó váza
laterna magica
zsolnay teáskanna
aranyozott ezüst gyűrű
bizsucsomag
közlöny
csatos üveg
kubai szivar
zsolnay hajnalka
sarokpolc
kisdobos
forgószék
vászon
topáz karkötő
jelenetes
fátyolüveg
trifari
lovak
azték
merkur