13 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 13. 21:40
48.000 HUF
133.30 USD
SEVRES jellegű Tűzaranyozott bronz szerelékkel,talapzattal, szignós kézi festéssel, Empire urna váza
69.990 HUF
194.36 USD
89.990 HUF
249.90 USD
Feltöltve: 2023. aug. 18. 10:12
99.000 HUF
274.93 USD
SEVRES jellegű Tűzaranyozott bronz szerelékkel és talapzattal,kézi festéssel,Empire váza 4 lábacskán
99.990 HUF
277.68 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 18:28
290.990 HUF
808.09 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
550.000 HUF
1,527.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:51
949.990 HUF
2,638.15 USD
coppenhagen
fóth
retro izzó
12 karátos
üzemanyag kanna
vadász festmények
salome
angol mérleg
réz intarziás
pöttyös tál
zsebnaptár
bazsali ferenc
posta bank
barokk porcelán figura
réz címer
commodus
bols
fa kerti asztal
antik nagyító
gobelin nagyméretű
herendi gödöllői
márvány hamutál
nyári kalap
5 dínár
barokk angyal