19 tétel
felvarró
falióra számlap
fotós lámpa
art deco kandalló óra
mária terézia krajcár
mágori
2 forintos
nagypárna huzat
retro szekrénysor
aranyozott bankjegy
fiókgomb
ega
khon
bizsu ékszer
2001 forgalmi sor
ascot
jelzett bizsu
türelemjáték
tornai gyula
opera antik
rulett
zsolnay fehér kávés
dimenziós
szecessziós szalongarnitúra
hollóházi tete