5 tétel
kórusz rézkarc
malév táska
káldi
bambusz bútor
alföldi utasellátó
baross szövetség
páduai szent antal
verdefényes
eozin szarvas
drasche őzike
tűzománc
bronz cipő
18 arany
100 forint 1981
réz szelence
révay
altvien
antik hamutartó
pohárszett
100 forint 1957
ezüst teáskanna
hollóházi kompótos
fónyi
hímzett abrosz
aranyozott ezüst medál