283 tétel
Eladva: 2024. febr. 05. 21:0174 licit
Eladva: 2024. febr. 12. 19:516 licit
Nagy méretű herendi tányér Csiszár József festményével
Egyedi, jelzett darab
1000000 pengő 1945
herendi elefánt
boszorkány
réz tartó
szilágyi mária
meggyes lászló
aladdin
színes likőrös
csonka
a nagy háború írásban és képben
ingersoll
laborcz mónika
ezüst hamutartó
aventurin
moldavit
intarziás íróasztal
majolika lámpa
dömötör gizella
wárkonyi
herendi majolika
aquincum cica
benda zoltán
zsolnay modern
máriási
longwy