3 tétel
intarziás kisasztal
lemezpersely
pick
2 pengő 1933
upu blokk
régi televízió
formula 1
aranyozott falikar
royal dux szarvas
utca lámpa
mágneses nyaklánc
lingel károly
fa rekesz
kalaptűk
judea
csillagjegyes
reinprecht károly
mayer berta
fém falióra
kínai tekercs
aláírásával
durit pohár
badár kerámia
lány kutyával
gyűrűtartó cica