4 tétel
kaleh
kézzelfestett csésze
régi üveg tej
4 székes étkező
rézkarc rézlemezen
komfort melltartó
patinás kültéri lámpa
10 korona replika
iv károly könyv
karácsonyi házikó mécsestartó
éjszakai festmény
falióra tokra
brázay sósborszesz
osztrák tejkiöntő
régi ken barbie baba
mártélyi festmény
porcelán csempekép
antik szekrény restaurált
lametta dísz
szendrő istván fotóművészeti alkotása
április 13
kiscsikó
középkori páncélos lovag
petróleum lámpa csavaró
tisztvisel