antik szekrény restaurált
fehérarany brill ékszer
antik tűzoltó
rózsakvarc nyakék
zsm absztrakt
régi üveg karácsonyfadísz mókus
kártyanaptár centrum
révész rézkarc
gyémánt arany ékszer
falitányér szűcs
magyar bélyegmappa
gál lajos
soós edina
ón képek
zsolnay porcelán figurális török jános
10 peng 1926
enteriőr gitárral
szd
5 peng 1926
színes linómetszet 1910
pfeiffer löwenstein porcelán
herendi hamuz��
felvarr
régi láda doboz
régi ken barbie baba