9 tétel
Hummel angyalka lámpással és almával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 7,5 c
falu rézkarc
festmények szeged
acél metszet buda
nagy réz asztal
3ajtós
nullás
benda zoltán festmények
empire dísz
fest
hall
van bruyn
alföldi gyerek zsiráfos
kakasos ra
takar
vári porcelán
szobor bronz elefánt
horgolt ékszerek
apátfalvikeramia
ón fali képek
hajnal rudy
hollóházi porcelán scarbantia mintás
200 forintos 2007 fc
200 forintos 2006
retro karácsonyfa dísz házikó
rotring ceruza tikky