régi jelzett falitányér
sz kárpáty magda
zsolnay bögre antik hasas
reiszman
zsolnay stafír étkészlet
üveg gyertyatartók
ikonfestmény
sörüveg
könyves vitrines szekrény
lovagos
tari józsef
labdázó gyermek zsolnay
posztósapka
karácsonyfadísz űrhajó
bizsuk egyben
vitorlásos rézkarc
alföldi porcelán tányérok saturnus
konfár gyula tájkép
diszkólámpa
férfi portré festmény
karácsonyfadísz anyóka
retro játékcsomag
díszbárd
ima képek
huculos