balták
koktél pohár
ferenc józsef képeslap
fotótartó
rézkarca
hollóházi hordó
litográfia állat
üveg tolltartó
kecskemét képeslap
vonatos tányér
biltons bögre
fácán festmény
nő kutyával porcelán
kacsa bögre
plein
negyed ütős óra
zaria női karóra
réz könyvtámasz
puttó porcelán
marx és mérei
lótenyésztés
móvár
füstölő emberke
tissot női óra
gyimesi lajos