roosevelt
ferencsak attila
kurszk
kék asztalközép
centrum varia napocskás
luton
varga rézkarc
gyöngyház intarzia
retro fali kerámia
fekete madonna
csiz
sisak bélés
antik karnis
meskó
lüszter mázas
antik öngyújtó
zsolnay tiger
kolozsvári puskás
szőlőmosó
14k arany karkötő
10 forintos 1962
szív gyűrű
lepke gyűjtemény
kubista szobor
antik falidísz