1.337 tétel
1 Ft-ról! 6 személyes, gyönyörűséges rózsás, aranyozott, barokk porcelán teáskészlet MZ CZECHOSLOVAK
Eladva: 2024. máj. 09. 21:1061 licit
Eladva: 2024. ápr. 08. 18:3841 licit
Eladva: 2024. márc. 24. 20:1560 licit
Észak- Korea - (KNDK) igazi ritkaság. 2 hölgy porcelán szobor, dobbal és legyezővel. Jelzett kézi fe
Eladva: 2024. febr. 26. 19:1411 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 11:0044 licit
Eladva: 2024. máj. 16. 20:5067 licit
Eladva: 2024. márc. 04. 20:065 licit
Eladva: 2024. máj. 09. 14:4373 licit
Zsolnay virágos,és lepkés nagy váza,27 cm,,Bolti ú,j 18 karátos arannyal aranyozva,minimál ár nélkül
Eladva: 2024. márc. 29. 18:4270 licit
Eladva: 2024. ápr. 09. 20:2239 licit
Eladva: 2024. febr. 25. 19:5519 licit
Eladva: 2024. ápr. 18. 20:2314 licit