92.234 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 11. 13:08
39.900 HUF
110.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:56
8.400 HUF
23.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:23
7.000 HUF
19.36 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:14
18.000 HUF
49.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:07
8.000 HUF
22.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 12:05
38.000 HUF
105.10 USD
4.000 HUF
11.06 USD
12.000 HUF
33.19 USD
8.000 HUF
22.13 USD
Jelzett számozott német mázas porcelán dísztányér, limitált darabszám, Mühlenhof zu Münster, gyűjtői
8.000 HUF
22.13 USD
1.500 HUF
4.15 USD
2.000 HUF
5.53 USD
10.000 HUF
27.66 USD
3.500 HUF
9.68 USD
Gyűjtői különlegesség, 4 darabos angol jelzett mázas porcelán dísztányér, Artúr király brit mondakör
25.000 HUF
69.14 USD
12.000 HUF
33.19 USD
12.000 HUF
33.19 USD
20.000 HUF
55.32 USD
10.000 HUF
27.66 USD
6.000 HUF
16.59 USD
20.000 HUF
55.32 USD
Barna pöttyös mázas Winterling Bavaria porcelán teáskanna kiöntő gyümölcs minta jelzett hibátlan 1 l
8.000 HUF
22.13 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
13.83 USD
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 11:56
10.000 HUF
27.66 USD
9.000 HUF
24.89 USD
4.000 HUF
11.06 USD
bodrogkeresztúri kislány
parád
jászkisér
faragott falikép
végvári gyula
barokk gyertyatartó
kukoricás
tortatartó
iványi ödön
chippendale fotel
papp lászló
alpaca
alba
gyertya oltó
bronz kép
nagypárna huzat
oldtimer
könyves vitrin
régi toll
eto
csécsy
petróleum kályha
molnár ferenc
gyöngynyaklánc
misa