LITTECZKY ENDRE (1880 -1953)NAGYBÁNYA. NAGYON SZÉP OLAJKÉP AUKCIÓN MÉRETE: 42 cm x 24 cm
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. november 28. |
Termékkód: 2369718 |
Megtekintések: 163 |
Megfigyelők: 6 |
Eladó adatai
Jozsefa88 (135)
Zala megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: nincs értékelés
Utolsó belépés: 2024. március 24.
Regisztráció: 2014. augusztus 03.
Művész: | LITTECZKY Endre |
Téma: | utcakép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | karton |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
LITTECZKY ENDRE (1880 -1953)NAGYBÁNYA. NAGYON SZÉP OLAJKÉP AUKCIÓN MÉRETE: 42x24 CM. GYÖNYÖRŰ, KIVÁLÓ KVALITÁSÚ, LITTECZKY ENDRE, NAGYBÁNYAI OLAJFESTMÉNYE. KIVÁLÓ KVALITÁS. JELZETT, JOBBRA, LENT. ÁLLAPOT: JÓ, hibátlan.
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: Ismeretlen A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Postázás | 2000 - 2800 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
hetey katalin
karácsonyi fa
manós bögre
kerámia retro figura
japán ruha
fáy andrás
bavaria edelstein mária theresia
omega női karóra
dukai
diósgyőri
britney spears
sétapálca tartó
breviarium
veszély
zsolnay kék tányér
karácsonyi tál
start pisztoly
billentyűzet
fóth
rövidnadrág
kapicz margit
cd gyűjtemény
shelley
salvador dali litográfia
király józsef