Klein József (1896-1945) - Nagybányai vásár - aukción szerepelt
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 03. |
Termékkód: 5349897 |
Megtekintések: 129 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (334)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 10:46
Regisztráció: 2016. január 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | restaurált |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Klein József - Vásár Nagybányán
Aukción vásárolt (Villás Galéria).
Méretek: 84,5 x 74 cm kerettel, kép 59x49 cm.
Olaj, vászon.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel | Tamási |
Postázás | 6000 HUF |
Postázás törékenyként | 10000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
retro tálaló
herendi béka
dísz kard
méhecske
50 frank
mszmp
50 forint 1989
alföldi teáscsésze
brüsszeli
1992 1000 forint
régi reklám
váza lámpa
cserép tányér
taxidermia
üveg nehéz
faragott maszk
ezüst halas
tóth árpád
reprint
balogh margit
aquincumi kacsa
izraeli ékszerek
10000 lei
üvegdísz
ezüst zsidó