Mikola András - Nagybányai templom - aukción szerepelt
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 03. |
Termékkód: 5550435 |
Megtekintések: 94 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (334)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 10:46
Regisztráció: 2016. január 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Mikola András - Nagybánya környéki templom
Méretei: 59x71, kerettel 69x81 cm.
Aukción szerepelt (Nagyházi Galéria).
Nem postázható.
Farostlemezre (plakázsra) kasírozott vászon.
Egy sérülés, fotózva.
Új keretben.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel | Tamási |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
mária fa szobor
hollóházi nyulak
fém asztal
tarot kártya
iv károly
blahos
szódásüveg fej
prestige
csáky maronyák
dabóczi
1954
mese képeslap
zsolnay tojástartó
lámpa modern
lamp
keskeny komód
pince ajtó
aquincum kutya
öntözőkanna
kék köves gyűrű
máriaremete
népi pad
katonai rendész
nadrágtartó
festmény nő