Mikola András - Nagybányai templom - aukción szerepelt
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 03. |
Termékkód: 5550435 |
Megtekintések: 89 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (334)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 07:36
Regisztráció: 2016. január 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Mikola András - Nagybánya környéki templom
Méretei: 59x71, kerettel 69x81 cm.
Aukción szerepelt (Nagyházi Galéria).
Nem postázható.
Farostlemezre (plakázsra) kasírozott vászon.
Egy sérülés, fotózva.
Új keretben.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Tamási |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
apponyi készlet
labor üveg
buci baba
art deco cukortartó
claddagh
méz borostyán
gobelin párna
pakisztáni
arany jános
antik óra szerkezet
réz akasztó
zsolnay pillangós süteményes
zsolnay pompadur étkészlet
molnár pál
dinoszaurusz
capitaly
tükrös komód
okmánybélyeg
kacz
üveg tojás
réz lavór
hollóssy
gobelin falvédő
penge
waffen