Nagyházi 100. jubileumi aukc. kiadványa (számozott, aláírt)
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. augusztus 26. |
Termékkód: 3250605 |
Megtekintések: 112 |
Megfigyelők: 0 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
naturpharma (104)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. április 24.
Regisztráció: 2010. június 22.
Állapot: | kiváló |
Kötés típusa: | karton |
Jellemző: | dedikált, első kiadás, illusztrált |
A Nagyházi aukciós ház 100. jubileumi kiadványa.
A tulajdonos által aláírt, számozott 127. sz. kiadvány.
A könyv 509 tételt tartalmaz, részletes leírással, minden tétel színes ábrán.
Mérete: 24 x 29 cm.
Garanciális feltételek
Garancia: örökös |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest |
Postázás | 1500 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
restaurálandó
herendi áttört szív
lovas kocsi
kerti kerámia
szakácskönyvtartó
eglo
fazekas istván
nádudvar
hitler harcom
kümmerle pál
rézi
függelék
pavel
medve lámpa
gránát köves ezüst gyűrű
üveg bögre
tölgy polc
diabolo
alföldi ritka
kalocsai terítők
díszszemle
női blézer
bosendorfer
díszoklevél
ezüst fülbevaló türkiz kővel