54 tétel
Eladva: 2024. ápr. 19. 18:57
Gyönyörű antik kalocsai mintás hímzett vászon HÁZI ÁLDÁS textília falikép 37 x 50 cm a képek szerint
Németh Éva nagy méretű faliszőnyeg, falikárpit, 185 cm x 90 cm rojtok nélkül
Mandadb.hu/tetel/206144/Szottes_faliszonyeg
Régi, kézzel hímzett, jelenetes, feliratos konyhai falvédő "Nékem olyan ember kell, ki más nő után..
Eladva: 2024. ápr. 15. 20:47
Eladva: 2024. ápr. 23. 16:50
Eladva: 2024. ápr. 19. 11:10
Eladva: 2024. márc. 11. 11:42
Eladva: 2024. márc. 15. 16:26
Eladva: 2024. febr. 17. 09:27
Eladva: 2024. febr. 27. 10:06
Eladva: 2024. máj. 05. 18:44
Eladva: 2024. febr. 10. 15:56
Szép, hímzett kézimunka, falvédő 112 cm, tiszta, finoman kikeményítve. 2 barnás foltot találtam rajt
Eladva: 2024. márc. 18. 20:25
aranyozott tükör
absztrakt szobor
tokai
réz fogas
stefániay
szekrény gardrób
impresszionista
milpengő
ak47
zsolnay eozin anonymus
biedermeier üveg
cukor csipesz
sajtár
moszkva
szatmárnémeti
gránit kínáló
1947
lapra csiszolt
ott
régi magyar címer
alacsony szekrény
wilhelmsburg
zsolnay kék
inoxcrom
népi szék