88 tétel
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
Eladva: 2024. ápr. 20. 12:28
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
hímző
levis
szervírozó
antik réz
horgolt ágytakaró
török kerámia
sicc
felfújható
thanka
royal dux kislány
kunvári
fém kaspó
argentin
őrangyal
dinoszaurusz
porcelán asztalközép
cs uhrin
németalföldi festmény
kerámia asztalközép
schumacher
vas falikar
5 éves terv
hüttl porcelán
cigarettásdoboz
koloniál garnitúra