54 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
faragott falikép
tótkomlós
palotás
lánchíd blokk
design fotel
szerencse
festett komód
hófehérke és a hét törpe
zsolnay teás rózsamintás
keleti bronz szobor
masnis
10 fillér 1894
magnetofon
dunakeszi
kegyérem
adria
ón doboz
búzavirág mintás zsolnay váza
szalagos
fátyol üveg
pillangó ékszer
kenzo
record
herendi asztali lámpa
hénel gusztáv