Kép, grafika (20 tétel)
(20)
Ceruzarajz
Egyéb
Grafika
Litográfia
Nyomat
Plakát
Rézkarc
(7)
Tus
Téma
absztrakt
állatok
egyéb téma
életkép
emberek
portré
tájkép
utcakép
További opciók ...
Hordozó
karton
papír
(10)
vászon
absztrakt
art deco
barokk
naturalista
(12)
-1800
1800-1899
1900-1949
1970-1989
1990-1999
2000-
ismeretlen
(7)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(12)
(7)
eredeti
(13)
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(8)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
��r
(20 tétel)
Keresőszó: ��r
R. Allen retro tusrajz oldtimer automobil portré igényes keretben
Kutyás rézkarc "Vadászat előtt " Szépen keretezett rézkarc, dupla paszpartuval.Jjl Merényi R.
MÜLLER ÁRPÁD (1961-2006): Dekoráció "R" 1993. 45/100.
Paul Klee - Villa R - vakrámás vászon reprint
1898 as katonai fénykép Klein R fényképészeti műteremből.
Art deco Peugeot kerékpár bicikli reklám oroszlán fej R. Pérot 1931. Vintage antik plakát reprint
GYŰJTŐKNEK! Nagyon ritka Kovács Péter (Pet'r) eredeti, nagyméretű grafika
Tus rajz XIX. sz. vége XX. eleje Törley pezsgő sátor huszár hintó R.A. szigno Monarchia úri nép kép
Istvánbotond r.
R.Gallardo '83, litográfia, "Restaurante Ruta del Veneta", méret jelezve!
Boris Vallejo alapján Z.R.T. grafika 1979-ből
W.Hamilton R.A.: April
Francia R. Bachet falikép
Merényi R: Nő virágcsokorral
Kovács Péter Pert'R - Kossuth-díjas grafikus-festőművész
R. Bauer J. színes rézkarcok
Görög R. Nagyméretű remek rézkarca 70x53 cm !
Arató Gy - L.R. art deco különleges metszet
R.Gyarmathy Gábor rézkarc mappa 18/50
Árcsökkenés !Rádóczy Gyarmati Gábor: Falkavadászat (r