Kép, grafika (12 tétel)
(12)
Fametszet
Linóleummetszet
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Téma
egyéb téma
egyházi
életkép
emberek
vadászat, halászat
Hordozó
papír
vászon
naturalista
realizmus
(8)
1900-1949
1970-1989
2000-
Szignó
nem szignózott
szignózott
(7)
eredeti
(8)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
harcom
(12 tétel)
Keresőszó: harcom
UNIKUM!!! Melocco Miklós - Harc a mitológiában - rézkarc szignózott eredeti
Iván Szilárd: Harc az angyallal - rézkarc
Schmitzberger - Szarvasok harca - vászon reprint vakrámán
Moritz Müller - A harc után - vászon reprint vakrámán
Pausinger - Szarvasok harca - vászon reprint
Jean Oudry - Kutyák harca a vadakért - vászon reprint
Várkonyi Károly (1910-2001): „Der Urwalder Tanz” ( DZSUNGEL HARC ) 1973
Szőnyi István - Korbácsoló lovas (Harc), 1921, rézkarc
Harc a farkasokkal, fametszet 1881, metszet, nyomat, 22 x 30 cm, Ország - Világ, farkas, szarvas
Szász Endre - A jó és rossz harca
JÓZSA JÁNOS (1936-2016) HARC KATONA VÁR RETRO FAMETSZET NYOMAT
PÁNCÉLOS FÉRFI HARCI JELENET ANTIK RÉZMETSZET