Összes termék (6.518 tétel)
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
Fémmunka
(7)
(5708)
Gyűjtemény
(78)
(597)
Képkeret
Kerámia
(8)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(18)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(79)
csendélet
(6.518 tétel)
Keresőszó: csendélet
34. oldal / 109
Paulovits színes rézkarc
Kovács Géza: Virágcsendélet
Antik akvarell - jelzett - Szántó paraszt - Falusi csendélet
Csendéletes fémdoboz
TAMÁS ERVIN: Csendélet (olaj vászon, 68x53 cm) virágcsendélet, gyümölcsök, szőlő, szilva
Schener mihaly pipacsok
Urbán György festmény "Asztali csendélet" , olaj - farost 1964
Mesterházy Dénes . Krizanténos csendélet.
1E031 M. Péter János : Virágcsendélet 2005
1E026 M. Péter János : Virágcsendélet 2004
Adilov Alim "Virágcsokor vázában" c. olajfestmény keretben, ingyen postával
Csizmadia Zoltán: Kék rózsák
XX.századi festő: Csendélet karaffával
Orosz László (1928- ): Csendélet halakkal - olajfestmény eredeti keretében
Bíró Lajos (1927-2010) : Csendélet
Asztali csendélet korsóval, ismeretlen olaj- karton
Halápy János: Art deco virágcsendélet
1924 " Zábriczky " ? jelzéssel RÓZSA CSENDÉLET !
Absztrakt napraforgók MŰTEREMBŐL. 40x30 cm. Károlyfi Zsófia Prima díjas alkotó műve
Bácskai Varga János festőművész, Virágcsendélet alkotása
Kalicza Erzsébet orgonás csendélete
Szarka Árpád soproni festő Virágcsendélet
Polgáry Géza (1862-1919) olajvászon aranyozott eredeti keretében !!
Régi festmény Rózsa, virág csendélet 1939.
Pánczél Zoltán olajfestménye - csendélet - szép hibátlan állapotban
Azaleák születése. Arannyal, fényre változó színekkel. Károlyfi Zsófia Prima díjas alkotótól.
Olaj festmény csendélet rózsacsokros csendélet
Zsolnay Júlia
Pipacsok antik festmeny Brüsszeli keretben
VÉGSŐ ÁR! DEC. 8-IG ÉL! Varga Szidónia "Pipacsos csokor" c. olajfestmény ingyen postával
Szilvafa virágzás a Holdfényben - Japán falitekercs tus
Remekmű 1913-ból.Egyedi stílusú olaj kép, gyűjtőknek és ódon hangulatot kedvelőknek ajánlott.
Leitner Sándor - Csendélet
Mácsai István 60X 76 cm olaj-vászon korai csendélet
2 db Mesterházy Dénes festmény, portré és csendélet, olaj, karton, egyenméret, 24x34 cm+szép keret
50x150 cm, virágcsendélet, falra kész festmény vászonra, feszítőkereten, kiváló állapotban, lakásból
Fejér Csaba : Ecsetek köcsögben
Koszta József grafika / litográfia - Virágcsendélet
Nagy István festőművész, Pasztell Virágcsendélet alkotása
Ismert magyar grafikus munkája szignozott
LAKOS ALFRÉD Könyvek HETI akció3
Murin Vilmos : Sárga rózsás csendélet , olajfestmény
Macskássy Izolda KARÁCSONY
Simon Béla Margaréták és pipacsok KERETEZVE 70x55cm
Csapó Jenő 1875 - 1954 : ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
Gyűjtői holland dísztányér Csendélet vadvirágokkal
Antik csendélet hegedűvel
Nuridsány Zoltán: Virágcsendélet
Baska József ( 1935 - ) : Kompozíció
Almády István festmények
magyar festő: virágos csendélet
Asztal csendélet - arany blondelkeretben , szignált 1929
Gábor János Rózsacsendélet 1939 o.v. 40x50 cm
Antik virág csendélet ! Gyönyörű
Kránitz Margit antik csendélet ! Festmény !
G105 Őszirózsás csendélet Sarkadi szignóval
SZÉP OLAJFESTMÉNY FAROSTON
Pécsi Pilch Dezső / Virág az ablakban
Vati József - Csendélet
Józsa Nemes Irén (1918 - 2004 ) Csendélet
60
60
80
100
1
32
33
34
35
36
109
Ugrás erre az oldalra: