Összes termék (2.083 tétel)
Fémmunka
(1992)
(83)
Porcelán
Szőnyeg, Textil
csendélet
(2.083 tétel)
Keresőszó: csendélet
1. oldal / 35
Szignózott olaj festmény
Zsitva Zoltán Görög kancsó 2021 olaj
Kádár György: Áttetsző formák - jelzett, rézkarc
Antik festmény 571
Szignált festmény 527
Szignózott olaj festmény
Szignált festmény 489
Antik festmény 480
Csendélet aktal AS 24 jelzéssel: Garantáltan eredeti Számlával
Láta László
Virágcsendélet - csodás festmény, modern keretben, jelzés nélküli olaj-vászon
Boleradszky Benő eredeti festménye 457
GYÖNYÖRŰ CSENDÉLET, MOLNÁR Z. JÁNOS (1880-1960)!!!
Szekelyhidy S.A
Antik festmény 412
Szignózott olaj festmény
Antik szignált festmény 420
Szignózott olaj festmény
KVALITÁSOS OLAJFESTMÉNY, OSKAR F. KNAPP; CSENDÉLET, BÉCS, CA. 1950!!!
Bányász István: Eredetiség Igazolással, Számlával
1ft licit! Antik csendélet
Szignált festmény 326
AKCIÓS ÁR !!! Németh jelzéssel festmény, olaj farost, kerettel 55 x 70 cm, jjl. Németh
Meseszép Vörös Ferenc (1931 - 2019 ) festőművész alkotása
Szignált festmény 298
Kiss Imre (?-?): virágcsendélet, pasztell
1 Ft-ról indul! Schey Ferenc, Asztali csendélet, Pannónia pezsgővel! Képcsarnok vállalat címkével!
1 Ft-ról indul! Nándory Sándor, asztali csendélet! Olajfestmény, fára festve! Jelzett!
Vadvirágok - kis olajfestmény - 11 x 20 cm
Szignált rézkarc 247
Szignózott olaj festmény
Szignózott olaj festmény
Szignózott olaj festmény
EMIL FILLA: VINTAGE CSENDÉLET
Szignós csendélet festmény, olaj, vászon, 61x51/71×61 cm, szép keret
Moldován István: Eredetiség igazolással, Számlával
Amatőr festmény
Csók István : Csendélet. Olaj,karton. Eredeti antik keretével
1,-Ft Ismeretlen jelzett Olaj pasztell festmény szép keretben Noé Bárkája
Szignált festmény 908
Antik festmény szép keretben 906
Szamováros csendélet
Antik szignált festmény 877
Kiss Terézia rézkarc
Csendélet.(Perlrott Csaba jelzéssel)
Kalicza Erzsébet (1876-1943) pipacsos csendélet festmény, olaj, kasírozott vászon, 56x38 cm+ keret
Magyar festő: 20-ik század eleje GARANCIÁVAL Számlával
Kádár Katalin: Tükröződés
Kádár Katalin: Ablak
Kádár Katalin: Varázslat
Antik szignált festmény 852
Szignózott olaj festmény
Gyümölccsendélet
Antik szignált festmény 783
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Diener Dénes Rudolf, virágcsendélet! Jelezve jobbra lent: Diener..
Reiszmann K M. asztali csendélet
Hangulatos asztali csendélet 1910-1920 évek!
Antik szignált festmény 722
Antik szignált festmény 709
60
60
80
100
1
2
3
4
5
35
Ugrás erre az oldalra: