Összes termék (6.518 tétel)
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
Fémmunka
(7)
(5708)
Gyűjtemény
(78)
(597)
Képkeret
Kerámia
(8)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(18)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(79)
csendélet
(6.518 tétel)
Keresőszó: csendélet
4. oldal / 109
Szalkári Róza Kaktuszok grafika
VÉGSŐ ÁR! JAN. 26-IG ÉL! Varga Szidónia "Üde csokor" c. keretezett olajfestmény ingyen postával
Színes virágcsendélet - 1935 - Hermann Imre? (44x30 cm) akvarell, pasztell
Belányi Viktor: Csendélet gyümölcsökkel és virágokkal
Gyümölcs csendélet laparanyozott keretben a XX.szd. elejéről, kiváló állapotban
Külföldi alkotó - Asztali Virágcsendélet
GYIMESI LAJOS (1919-1997)
Udvardy Flóra : Őszirózsás csendélet ,olajfestmény
Antik festmény Csendélet őszirózsákkal
Csomor Katalin "December" 1986
Winston Churchill festmény! - Várom ajánlatát
Varga Szidónia "Rózsaszín csokor" c. keretezett olajfestmény ingyen postával
Vilhelm Károly: Eredetiség Igazolással Számlával
Virágcsendélet festménye
PLEIDELL JÁNOS/1915-2007/CSENDÉLET-akvarell.1937-ből
CSENDÉLET OLAJFESTMÉNY
Nagy méretű, kvalításos olaj/vászon virág csendélet, XIX. század
MOLNÁR JÓZSEF (1821 - 1899) Gyümölcs Csendélet
Molnár Z János olajfestmény.
ÚJÉVI AJÁNLAT ! NAGYKŐRÖS FESTŐJE GARANTÁLTAN EREDETI KLADÁCS ALAJOS / 1904- 1972/ VIRÁGCSENDÉLET
Iványi Grünwald Béla műhelye ( 1867 - 1940 ) Virágcsendélet
Kling György / Csendélet
Gyönyörű asztali tulipán csendélet Blonder keretbe
1M326 Régi tűgobelin rózsa csendélet arany keretben
Szines virágok vázában
Németh Zoltán olaj / farost festmény csendélet ajándéknak is kiváló
Hegedűs Endre festőművész alkotása, Gyümölcs csendélet.
Egressy Péter : Napraforgók
Virágcsokor--Kömpöczi Balogh E
Tavaszi virágos csendélet, festmény
Antyipina Galina: Csendélet kancsóval, padlizsánnal és paradicsommal, olajfestmény, vászon, 40x30cm
Antyipina Galina: Gyermekláncfű, olajfestmény, vászon, 40x30cm
Zirkelbach László 1962 / Színes virágcsendélet
Marie Egner - Tál virágokkal - reprint
Freytag Zoltán (1901-1983) : Virágok bokályban
Koloman Moser - A halál az élet kapuja - reprint
Bényi László / 1909-2004/ csendélet
FESTMÉNY 56X70CM KERETTEL
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977) : Csendélet, 60,5x91,5 cm.
Vintage gyümölcsös faliképek bronz színű keretben
Napraforgós virágcsendélet, régi olajfestmény
Lenkey Olaj vászon festmény tájkép 52x45 cm
Hepp Natália: Virágok kosárban
Varga Szidónia "Illatozó csokor" c. keretezett olajfestmény ingyen postával
Láta László (1938, Nagyvárad): "Hulló virágok", festmény, olaj, farost, 50×60 cm + gyönyörű keret
BROKÉS ÁGNES- Vadgesztenye!
Nagy Imre Sándor - Bor és szőlő
Tóth Rozália festmény
Nagyméretű olaj vászon virágcsendélet
Kép, modern, csendélet
Csabai Kálmán festmény
Csendélet festmény 49x35 olaj/karton
Kürti Zoltán - Csendélet
Festmény orogna csokor
Dobi Piroska csendélet
Paizs Éva csendélet
SZONTÁGH Tibor (1873-1930) festmény, Virágcsendélet / Orgonák / olaj vászon, kerettel: 67 x 57 cm
Szentendrei festő : Ibolyák
Virágcsendélet - olaj karton, teljes méret 25x38 cm
Gutaházy Németh Gyula: Csendélet
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
109
Ugrás erre az oldalra: