Szobor
Fa
Állatábrázolás (982 tétel)
Szobor
Fa
(3785)
Absztrakt
(46)
Akt
(49)
Állatábrázolás
(1049)
Egyéb
(332)
Egyházi
(435)
Emberábrázolás
(1176)
Híres ember
(34)
Keleti
(410)
Mitológia
(51)
Népi
(190)
Non-figuratív
(13)
Téma
állatábrázolás
(971)
emberábrázolás
keleti
(8)
Anyag
fa
(972)
(9)
Jelzés/Szignó
nincs
(346)
van
(50)
(585)
1850-1899
1900-1939
(28)
1940-
(213)
ismeretlen
(119)
(617)
(337)
(350)
restaurált
sérült
(26)
(262)
982 tétel
Szobor
Fa
Állatábrázolás
17. oldal / 17
Fából faragott elefánt szobor
FA KUTYA SZOBOR, jelzett, évszámos vagy számozott
Zsiráf maszk
Nagyméretű Indiai szerencsehozó fa elefánt
faragott állatok
Ébenfa zsiráf pár
Fából faragott antik bagoly
Fából faragott antik bagoly
Galamb vagy kacsa?
Madár szobor fából és fémből !!
Egzotikus faragott madár (!)
Faragott lófej Indonéziából (!)
antik fa kalamáris , vadász 19 század
faragott festett madár
vadászjelenet
Elefánt, majom+fókapár+teknős 3 db japán netsuke fafaragás
Régi fa indiai elefánt (kézzel faragott)
Totem, fafaragás
Zodiákus oroszlán szobor Toms Drag kollekció
Fából faragott nyuszi csemeték
Kézi faragásu fa bagoly (@900)
Elegáns vendégváró pingvin
60
60
80
100
1
13
14
15
16
17
Ugrás erre az oldalra: