Szobor
Fa
Híres ember (28 tétel)
Szobor
Fa
(3762)
Absztrakt
(45)
Akt
(49)
Állatábrázolás
(1039)
Egyéb
(331)
Egyházi
(433)
Emberábrázolás
(1168)
Híres ember
(34)
Keleti
(410)
Mitológia
(51)
Népi
(189)
Non-figuratív
(13)
Téma
híres ember
(27)
Anyag
fa
(27)
Jelzés/Szignó
nincs
(10)
van
(9)
(9)
-1800
1900-1939
1940-
(11)
ismeretlen
(8)
(13)
(10)
sérült
28 tétel
Szobor
Fa
Híres ember
Árpádházi Szent Erzsébet, faragott fa szobor
Kézzel faragott olajfa büszt, Szűz Mária
Szűz Mária Kis Jézuskával
Faragott fa Konfuciusz figura 19 cm
Fából faragott és festett János vitéz, lovashuszár
Horthy Miklós eredeti 1938-as jelzett fafaragott portréja
Hippokratész - faragott faszobor
Mátéka Sándor: Beethoven
Antik barométer
Régi kézi faragású Don Quijote és Sancho Panza faszobrok.
Hatalmas fa szobor
Faragott fa Buddha szobor, kézzel festett
Don Quijote fa figura,jelzett
PETŐFI : Faragott faszobor
Don Quijote és Sancho Panza fa szobrok
Hatalmas faszobor, Don Quijote ábrázolás, 40 cm-es, tökéletes állapotban
Faragott fa szobor italtartò? Ereklyetartò? szent Borbála
Koczogh Anrdás: Dózsa
LENIN FA SZOBOR
Liszt fa büszt
Matéka Sándor - Magyar Vitéz fa szobor
Matrjoska szovjet politikai vezetőkkel - Sztálin... 4 részes
Beethoven
"Homérosz" faragott faszobor
Don Quijote fa kis szobor
Burmai Buddha szobor kis hibával
Hatalmas szent Flórián faragott faszobor