tihanyi lajos (26 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 15:36
450 HUF
1.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 15:37
450 HUF
1.27 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 21:48
5.500 HUF
15.47 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 16:51
10.700 HUF
30.10 USD
11.200 HUF
31.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
42.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 21:56
20.000 HUF
56.26 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 14:15
29.000 HUF
81.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
137.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
194.09 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
222.22 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.62 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
337.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 08:50
125.000 HUF
351.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
421.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
482.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,406.44 USD
pierce
vas ablak
városlődi tányér
hollóházi boxoló
walter bosse
urban gábor
kompótos készlet
teás kiöntő
fajansz betétes
diener
férfi arany karlánc
bér rudolf
ibolya váza
piros kerámia
réz vödör
nógrádverőce
oepiag
nyomdahibás
ásványok
szecessziós gyűrű
emil
karika
zsolnay barokk tányér
kokárda
kabinet sor