tihanyi lajos (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
137.70 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
193.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
222.00 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.33 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
337.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
421.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
481.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,405.07 USD
festett üvegkancsó
marx és mérei
írásminta
electrolux
jewelry
füles bőr fotel
david andersen
75 éves
puttó porcelán
soltész péter
forray
mechanikus férfi óra
levesestálka
kendő berliner
copf óra
herendi viktória mintás tányérok
18 k arany fülbevaló
vadvédelmi
porcelán bonbonos
csoki öntő
zsebórabeépítés
antik ló
óriás térkép
rosenthal kristály
varga hajdú istván