tihanyi lajos (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:59
49.000 HUF
135.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
416.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
111.000 HUF
308.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 10:55
171.450 HUF
475.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
191.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,387.61 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
333.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
219.24 USD