Vén Emil: Virágcsendélet teáskannával AUKCIONÁLT!!!
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 13. |
Termékkód: 5614632 |
Megtekintések: 214 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Berant (71)
Somogy megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 22:54
Regisztráció: 2014. november 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Vén Emil (1902-1984): Virágcsendélet teáskannával. Olaj, vászon, 80*70 cm, j.j.l.: Vén. Kerete sérült.
A festmény aukción is szerepelt, ezért eredetiségére természetesen garanciát vállalok. Most aukciósházi jutalék nélkül lehet megvásárolni!
Aukció:
Nagyházi Galéria és Aukciósház. 238/2. aukció | 19. és 20. századi festmények. 2018. 12. 05. szerda 17:00. Tételszám: 544.
A mérete, értéke és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át, akár szakértő jelenlétében. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel | Kaposvár |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
indonézia unc
fehér herendi lapostányér
órajárat
vanneki alföldi
fa réz ékszerdoboz
veterán kerékpár táska
régi fa vállfa
200 forintos 1998
sasok országában
emlék negyed dolláros
dombornyomott angyal
kerti allokut
brilles antik fehérarany
zsolnay kávéscsésze kistányér
bauhaus lerakó asztal
ezüst kristály kehely
huszár gyula
kukorica morzsol�
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
kermia
zsorzsett ruha
kifest
zsolnay z
wien 1910
sétaút