Vén Emil: Virágcsendélet teáskannával AUKCIONÁLT!!!
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 13. |
Termékkód: 5614632 |
Megtekintések: 189 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Berant (71)
Somogy megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:19
Regisztráció: 2014. november 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Vén Emil (1902-1984): Virágcsendélet teáskannával. Olaj, vászon, 80*70 cm, j.j.l.: Vén. Kerete sérült.
A festmény aukción is szerepelt, ezért eredetiségére természetesen garanciát vállalok. Most aukciósházi jutalék nélkül lehet megvásárolni!
Aukció:
Nagyházi Galéria és Aukciósház. 238/2. aukció | 19. és 20. századi festmények. 2018. 12. 05. szerda 17:00. Tételszám: 544.
A mérete, értéke és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át, akár szakértő jelenlétében. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Kaposvár |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.