1 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.39 USD
képkeret historizáló
bányaüzem
horezu
annahütte
bélyeg kína
szifonok
kubista akt
ágyneműtartós kanapé
harsányi zsuzsanna
karácsonyfadísz hold
régi házikó karácsonyfadísz
kasmír selyem
türkiz ezüst ékszer
barokk hálószoba bútor
szalma angyal
zahajszky lászló
meselemez
litográfia angyal
foci méz
tynell
meleg vizes palack
evőeszköz díszdoboz
asztali bortartó
cseh 5 korona
óbambusz