1 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.25 USD
táncosnő
férfi ezüst karlánc
kiss ferenc
polgár csaba
nyomdász
bőrtok
demizson
orosz karóra
teddy maci
biedermeier vitrin
opteam lámpa
samott
wrábel
ételhordó zománcos
óriási
gránit teáskészlet
sósvizi gyöngy
frontharcos
retro poszter
1949 1 forint
ismeretlen festő
üveggolyó
koday
tv
rekeszzománc váza