1 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.37 USD
neuberger istván
szovjet zászló
ikea gyertyatartó
arany fülbevaló stekkeres
herendi fali dísz
karácsonyfadísz teáskanna
karácsonyfadísz hattyú
kumpost éva kerámia
cseh hamutartó
herendi viktória mintás cipő
malgot
érem plakett
milorad krstic
1914 15
férfi akt festmény
likőripari
1968 50 forint
diorámás
herend aponyi
kristályüveg csengő
dalmát
egy súlyos
mallász gitta
buzánszky
régi fa képkeret