24 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 23. 08:08
9.000 HUF
24.96 USD
125.000 HUF
346.67 USD
10.000 HUF
27.73 USD
9.000 HUF
24.96 USD
32.000 HUF
88.75 USD
Nagy Ottó Sándor (1927-2013): Mell és lábvariáció, 1973, akt fotókollázs, zselatinos ezüst, 50*70 cm
48.000 HUF
133.12 USD
65.000 HUF
180.27 USD
60.000 HUF
166.40 USD
9.000 HUF
24.96 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
221.87 USD
10.000 HUF
27.73 USD
12.000 HUF
33.28 USD
39.000 HUF
108.16 USD
45.000 HUF
124.80 USD
12.000 HUF
33.28 USD
rezek
mezőtúr képeslap
kristály madár
hollóházi narancs
kumpost éva kerámia
erdélyi kopó
kalocsai teás
evőeszköz díszdoboz
honv
herendi kaspó oroszlán lábas
lótuszvirágos
18 k arany lánc
magyaros alföldi porcelán
dobsina
buklé
erdélyi szilke
bim bam
régi retro baba
vasalofej
mannheim róza
máv mozdony
1948 5
gg
barkos bea
12 személyes evőeszköz készlet