24 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 23. 08:08
9.000 HUF
24.94 USD
125.000 HUF
346.35 USD
10.000 HUF
27.71 USD
9.000 HUF
24.94 USD
32.000 HUF
88.67 USD
65.000 HUF
180.10 USD
60.000 HUF
166.25 USD
9.000 HUF
24.94 USD
10.000 HUF
27.71 USD
12.000 HUF
33.25 USD
39.000 HUF
108.06 USD
12.000 HUF
33.25 USD
Osztrák festő 19. sz. közepe: Ifjú hölgy portréja, eredeti, rendkívüli minőségű és állapotú keretben
80.000 HUF
221.67 USD
Nagy Ottó Sándor (1927-2013): Mell és lábvariáció, 1973, akt fotókollázs, zselatinos ezüst, 50*70 cm
48.000 HUF
133.00 USD
45.000 HUF
124.69 USD
az est
sörösüveg
biedermeier
hőmérő
fűszertartó
ülőgarnitúra
ens
ezüst bross
réz iparművész
lerakó asztalka
számológép
csók
öntöttvas kályha
földes
kávéházi
fényképezőgép
mérleg
herendi bagoly
molnár jános
vintage komód
hollóházi porcelán kávéskészlet
vadászkés
gyémánt fülbevaló
krigli
régi varrógép