Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
89 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
450.000 HUF
1,239.51 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
688.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
688.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
688.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
195.000 HUF
537.12 USD
1870-es évekből.Hatalmas, alabástrom, oszlopos,felesütős, porcelán számlapos kandalló óra. Hibátlan.
165.000 HUF
454.49 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
426.94 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
426.94 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
413.17 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
130.000 HUF
358.08 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
344.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
344.31 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
330.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
100.000 HUF
275.45 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
99.000 HUF
272.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
261.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
261.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
245.15 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Burchard Bélaváry István (1864-1933) Angyali kacaj, olaj-karton alkotása,érdekes, figurális keretben
89.000 HUF
245.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
245.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
245.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
234.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
234.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
79.000 HUF
217.60 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
206.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
206.59 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
206.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
70.000 HUF
192.81 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
190.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
190.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
190.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
190.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
187.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
187.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
179.04 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
179.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:10
60.000 HUF
165.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
60.000 HUF
165.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
151.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
151.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
137.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
137.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
137.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
137.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
134.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
134.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
47.000 HUF
129.46 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
123.95 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
123.95 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
123.95 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:48
45.000 HUF
123.95 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
123.95 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
40.000 HUF
110.18 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
39.000 HUF
107.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
96.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 20:00
35.000 HUF
96.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
96.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
82.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
82.63 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.