Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
89 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
450.000 HUF
1,248.03 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
693.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
693.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
693.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
195.000 HUF
540.81 USD
1870-es évekből.Hatalmas, alabástrom, oszlopos,felesütős, porcelán számlapos kandalló óra. Hibátlan.
165.000 HUF
457.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.88 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.88 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
416.01 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
130.000 HUF
360.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.67 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
332.81 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
100.000 HUF
277.34 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
99.000 HUF
274.57 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.47 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.47 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.83 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.83 USD
Burchard Bélaváry István (1864-1933) Angyali kacaj, olaj-karton alkotása,érdekes, figurális keretben
89.000 HUF
246.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.74 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.74 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
79.000 HUF
219.10 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
208.00 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
208.00 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
208.00 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
70.000 HUF
194.14 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
188.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
188.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
180.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
180.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
60.000 HUF
166.40 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:10
60.000 HUF
166.40 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
152.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
152.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.67 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.90 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.90 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
47.000 HUF
130.35 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.80 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.80 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.80 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:48
45.000 HUF
124.80 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.80 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
40.000 HUF
110.94 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
39.000 HUF
108.16 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
97.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 20:00
35.000 HUF
97.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
97.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.20 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
jelzett retro kerámia
reflex gömb
gablonz dísz
lóherés alföldi porcelán
vastagfalú üveg
borda jános
retro karácsonyi képeslap
régi fa képkeret
angyalka csengő
fiókos fa doboz
egyéb magyar
ursula band
film könyv
arany fülbevaló katicás
20 para
horgolt angyal
sztankó éva
gyertyaizzó
süti formák
kövekkel ezüst karkötő
angyalkás képkeret
alacsony polc
üvegtégelyek
iparművészeti kakas
régi égősor