Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
89 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
450.000 HUF
1,246.98 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
692.77 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
692.77 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
692.77 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
195.000 HUF
540.36 USD
1870-es évekből.Hatalmas, alabástrom, oszlopos,felesütős, porcelán számlapos kandalló óra. Hibátlan.
165.000 HUF
457.23 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.52 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.52 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
415.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
130.000 HUF
360.24 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.38 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.38 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
332.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
100.000 HUF
277.11 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
99.000 HUF
274.34 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.25 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.25 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.63 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.63 USD
Burchard Bélaváry István (1864-1933) Angyali kacaj, olaj-karton alkotása,érdekes, figurális keretben
89.000 HUF
246.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
79.000 HUF
218.91 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
207.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
207.83 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
207.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
70.000 HUF
193.97 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
188.43 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
188.43 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
180.12 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
180.12 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
60.000 HUF
166.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:10
60.000 HUF
166.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
152.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
152.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
47.000 HUF
130.24 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:48
45.000 HUF
124.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
40.000 HUF
110.84 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
39.000 HUF
108.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
96.99 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 20:00
35.000 HUF
96.99 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
96.99 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.13 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.