Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
89 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
450.000 HUF
1,227.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
682.10 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
682.10 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
682.10 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
195.000 HUF
532.04 USD
1870-es évekből.Hatalmas, alabástrom, oszlopos,felesütős, porcelán számlapos kandalló óra. Hibátlan.
165.000 HUF
450.18 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
422.90 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
422.90 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
409.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
130.000 HUF
354.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
341.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
341.05 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
327.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
100.000 HUF
272.84 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
99.000 HUF
270.11 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
259.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
259.20 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
242.83 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
242.83 USD
Burchard Bélaváry István (1864-1933) Angyali kacaj, olaj-karton alkotása,érdekes, figurális keretben
89.000 HUF
242.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
242.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
231.91 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
231.91 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
79.000 HUF
215.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
204.63 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
204.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
75.000 HUF
204.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
70.000 HUF
190.99 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
188.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
188.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
188.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
188.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
185.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
68.000 HUF
185.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
177.35 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
177.35 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:10
60.000 HUF
163.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
60.000 HUF
163.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
150.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
55.000 HUF
150.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
136.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
136.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
136.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
136.42 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
133.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
133.69 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
47.000 HUF
128.23 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
122.78 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:48
45.000 HUF
122.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
122.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
122.78 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
122.78 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
40.000 HUF
109.14 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
39.000 HUF
106.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
95.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 20:00
35.000 HUF
95.49 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
35.000 HUF
95.49 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
81.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
81.85 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
feszty
kakasos tányér
néger fiú
pipereasztal
ékszer szett
ampermérő
kristály hamuzó
keljfeljancsi
honthy
gránit fiók
mérce
szalonnázó juhász
byssz
dán komód
pesthidegkúti
hollóházi mini váza
leu
zsolnay rokokó
egymilliárd pengő
kuba
dél amerika
boch freres
ikea szék
cs uhrin
étkészlet fehér porcelán