Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
89 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
29.000 HUF
80.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
99.000 HUF
274.09 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.06 USD
"Vali" jelzéssel, nagyméretű, színes üvegkép, ovális formájú, jelzett, keret nélkül. Gyönyörű színek
75.000 HUF
207.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
29.000 HUF
80.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.33 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
8.000 HUF
22.15 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.01 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
415.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
45.000 HUF
124.59 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
95.000 HUF
263.01 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
50.000 HUF
138.43 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
70.000 HUF
193.80 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
125.000 HUF
346.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.40 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
79.000 HUF
218.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.40 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Burchard Bélaváry István (1864-1933) Angyali kacaj, olaj-karton alkotása,érdekes, figurális keretben
89.000 HUF
246.40 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
250.000 HUF
692.14 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
40.000 HUF
110.74 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
89.000 HUF
246.40 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
15.000 HUF
41.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
429.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
65.000 HUF
179.96 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
85.000 HUF
235.33 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
49.000 HUF
135.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
69.000 HUF
191.03 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.