21 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 24. 19:59
300.000 HUF
840.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 19:58
42.000 HUF
117.64 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 14:30
70.000 HUF
196.07 USD
41.000 HUF
114.84 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 10:39
35.000 HUF
98.03 USD
MÉSZÁROS MIHÁLY (1901 – 1982) Betlehem jelzett, pasztell papír kerettel együtt 63 cm X 52 cm jelzett
55.000 HUF
154.05 USD
190.000 HUF
532.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:26
39.900 HUF
111.76 USD
60.000 HUF
168.06 USD
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon, olaj, karton, jelzett, üvegezett, keretben 23 X 34 cm
50.000 HUF
140.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:25
120.000 HUF
336.12 USD
Debreczeny Zoltán(1952- ):vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, alumínium keretben,44×34 cm
75.000 HUF
210.07 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:24
45.000 HUF
126.04 USD
49.000 HUF
137.25 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:23
41.000 HUF
114.84 USD
120.000 HUF
336.12 USD
190.000 HUF
532.19 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:22
94.000 HUF
263.29 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 07:49
43.500 HUF
121.84 USD
200 forint 2001
barbár
fém 200 ft
kovács istván
marvin karóra
drezda
arany pénzek
motoros könyv
fraureuth
karlánc borostyán
dombornyomott
bókay
vlaszov
intaglio
schaár erzsébet
házasság
lego star wars
junoszt
magyar korona
zsolnay gyűjtemény
zsolnay napraforgós váza
vándorkönyv
szabó dezső
sérült szobor
vértes marcell