17 tétel
Dolce Vita Sweet life... tálka hibátlan, szép állapotban. Átmérője 13 cm Dekoratív darab jelzés nélk
900 HUF
2.48 USD
Nagyméretű alföldi porcelán süteményes tál. Jelzett, hibátlan, festett, aranyozott díszítéssel. Átm.
4.000 HUF
11.01 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 07:14
3.000 HUF
8.26 USD
Kínai váza szépségek a vízparton ábrázolással, virágmotívumokkal dísztett, kézzel festett, aranyozot
8.900 HUF
24.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 09:36
9.000 HUF
24.77 USD
Feltöltve: 2023. dec. 19. 16:43
15.000 HUF
41.28 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:33
1.000 HUF
2.75 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:30
1.000 HUF
2.75 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:29
1.000 HUF
2.75 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 06:44
4.000 HUF
11.01 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 06:39
2.000 HUF
5.50 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 09:02
3.000 HUF
8.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 13. 18:31
4.000 HUF
11.01 USD
Pótlásnak! Alföldi retro porcelán napocskás leveses mélytányér átmérője 23 cm, szép hibátlan állapot
1.000 HUF
2.75 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 13:37
1.500 HUF
4.13 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 13:34
10.500 HUF
28.90 USD