18 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 19. 16:43
15.000 HUF
42.23 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 13:34
10.500 HUF
29.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 09:36
9.000 HUF
25.34 USD
Kínai váza szépségek a vízparton ábrázolással, virágmotívumokkal dísztett, kézzel festett, aranyozot
8.900 HUF
25.06 USD
Nagyméretű alföldi porcelán süteményes tál. Jelzett, hibátlan, festett, aranyozott díszítéssel. Átm.
4.000 HUF
11.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 13. 18:31
4.000 HUF
11.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 06:44
4.000 HUF
11.26 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 09:02
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 07:14
3.000 HUF
8.45 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 06:39
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 13:37
1.500 HUF
4.22 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:30
1.000 HUF
2.82 USD
Pótlásnak! Alföldi retro porcelán napocskás leveses mélytányér átmérője 23 cm, szép hibátlan állapot
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:29
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:33
1.000 HUF
2.82 USD
Dolce Vita Sweet life... tálka hibátlan, szép állapotban. Átmérője 13 cm Dekoratív darab jelzés nélk
900 HUF
2.53 USD